Kontakta oss

Vill du också bli kund?

Maila oss på nykund@brill.se eller ring så hjälper vi dig!

TELEFON:

08-691 65 50 (Växel)

POSTADRESS

Brill & Co AB
Box 11236
100 61 Stockholm

LEVERANS- OCH BESÖKSADRESS

Brill & Co AB
Bondegatan 22
116 29 Stockholm

Medarbetare

Anton.jpg

Anton Cohén

Försäljningschef Horeca

08-691 65 56
anton@brill.se

David-2.jpg

David Carlstedt

Brand Manager

08-691 65 60
david@brill.se

Niclas.JPG

Niclas Criborn

Innesälj

08-691 65 70
niclas@brill.se

Björn.jpg

Björn Signell

Försäljning DVH & Horeca

08-691 65 50
bjorn@brill.se

Luis.jpg

Luis E. Hernandez

Försäljning Horeca & Grossister

08-691 65 64
luis@brill.se

Isa.jpg

Isa Karlsson

Försäljning Horeca

08-691 65 76
isa@brill.se

Bild saknas.jpg

Petra Öhman

Försäljning Horeca

08-691 65 63
petra@brill.se

Petter-2.jpg

Petter Schymberg

Försäljning Horeca

08-691 65 53
petter@brill.se

Roger-2.jpg

Roger Westin

Försäljning Horeca

08-691 65 65
roger@brill.se

Marc.jpg

Marc Schuterman

Marknadschef, IT

08-691 65 55
marc@brill.se

Bild saknas.jpg

Andreas Wagemann

Ekonomichef

070 882 65 75
andreas.wagemann@brill.se

Bild saknas.jpg

Tina Moe

Ekonomi

08-691 65 50
tina@brill.se

Federsel.jpg

Alexander Federsel

Systembolaget, Inköp

08-691 65 57
alexander.federsel@brill.se

Hjalle.jpg

Alexander Hjalmarsson

Logistikchef

08-691 65 66
alex@brill.se

Aron-2.jpg

Aron Almerén

Logistik & inköp

08-691 65 68
aron@brill.se

Josefine.jpg

Josefine Törnqvist

Marknadsföring

08-691 65 58
josefine@brill.se

 

Rebecca.jpg

Rebecca Lind

Marknadsföring

08-691 65 50
rebecca@brill.se